Kawa na prezent. Jaką wybrać?

[REKLAMA]

W dzisiejszym artykule, wspólnie ze specjalistycznym sklepem z kawami ziarnistymi CzasKawy.pl przygotowaliśmy dla Was artykuł, który pozwoli Wam podjąć decyzję na temat wyboru najlepszej kawy na prezent. 

Najlepsza kawa ziarnista na prezent

W zapomnienie odeszły już czasy w których w ramach prezentu dawało się pierwszą lepszą kawę z marketu. Aktualnie kawa potrafi być doskonałym pomysłem na prezent – pod warunkiem, że jej zakup jest przemyślany. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was propozycję 2 rodzajów kaw, które nie tylko zachwycą smakiem, ale również estetyką. 

Kawy, które proponujemy wybraliśmy na podstawie nie tylko jakości oraz wyglądu – są to również jedne z najpopularniejszych kaw ziarnistych, które można znaleźć w sklepie CzasKawy.pl

 

Propozycja I

Riposso Exclusive Brasil

Jest to mieszanka świeżo palonych ziaren 100% arabica. Ziarna, które znajdziemy w Riposso Exclusive Brasil pochodzą z Brazylii z regionu Minas Gerais.

Riposso Exclusive Brasil występuje w opakowaniach, które posiadają dwie pojemności: 1000g oraz 250g. Szczególnie opakowanie 250g w tym wypadku wydaje się ciekawą propozycją. Sprawia, że upominek jest nie tylko przepiękny i praktyczny, ale również przystępny cenowo. 

 

Propozycja II

Riposso Bianco 100% ARABICA

Jest to zdecydowanie najczęściej wybierana przez Klientów sklepu CzasKawy.pl 

Można się o tym przekonać analizując ich ranking najlepszych kaw ziarnistych. Poza ziarnami 100% arabica kawa ta wysyłana jest w estetycznym worku, który z pewnością przypadnie do gustu osobie, która zostanie nim obdarowana. 

A może zestaw z kawą ziarnistą?

Może się okazać, że nie mamy pewności czy osoba, które chcemy przygotować upominek posiada akcesoria do kawy. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad skorzystaniem z przygotowanych zestawów prezentowych z kawą. Kasia i Tomek ze sklepu CzasKawy.pl przygotowali kilka zestawów kaw na prezent, oto one:

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj znajdziesz wszystkie przygotowane przez sklep CzasKawy.pl zestaw kaw na prezent.

Odpowiedź