Jakie zapachy przywołują wspomnienie lata?

[REKLAMA]

Lato to cudowna pora roku. Dni są długie i gorące, mają smak truskawek, jabłek i brzoskwini. Wieczorami cykają świerszcze, a powietrze ma intensywny, kwiatowy zapach. Noce są krótkie i ciepłe. Niezależnie od tego, czy wypoczywamy na wsi czy wybieramy mniej lub bardziej egzotyczne destynacje, czas ten dla każdego jest wyjątkowy. Jedyną wadą lata jest to, że tak szybko się kończy… Nawet się nie obejrzymy, a już będziemy śpiewać „Żegnaj lato na rok, stoi jesień za mgłą…”.

Cóż, taka kolej rzeczy. Nie oznacza to, że mamy się z latem bezpowrotnie pożegnać. Niezapomniane zapachy lata zaklęte są choćby w świecach zapachowych i dyfuzorach. Które z nich wybrać? Naszą propozycją jest linia zapachowa Wspomnienie lata ze strony https://www.sklep.bispol.pl/fragrance-lines/wspomnienie-lata .

Zapach lata na wsi

Kiedy zaczynamy myśleć o wakacjach na wsi, wielu z nas przychodzą do głowy wakacje u babci w czasach dzieciństwa. Poranne wylegiwanie się na przepastnym łóżku w pościeli wietrzonej wcześniej na werandzie, kogut piejący gdzieś w oddali i promienie słońca zaglądające do okna… Jeśli chcemy przywołać takie właśnie wspomnienia, wybierzmy podgrzewacze zapachowe Letni Poranek. Kiedy je zapalimy, w powietrzu zaczną unosić się nie tylko zapachy kwiatów i owoców, ale też… świeżej bawełnianej pościeli i jasnego drewna.

Lato na wsi to też piękne, duże słoneczniki w przydomowym ogródku pnące się do nieba. Sięgnijmy zatem po świecę Słoneczniki w szkle. Już sama słoneczna żółć zalewy może dodać nam pozytywnej energii. Po zapaleniu świecy stopniowo uwalniają się zapachy kwiatowo-owocowe z wyczuwalnym aromatem zielonych liściWakacje to również smak i zapach truskawek jedzonych prosto z krzaczka lub zrywanych do kobiałki. Możemy zatem wybrać świecę lub dyfuzor o takiej właśnie woni. Cała linia zapachowa Wspomnienie lata jest bogata w soczyste truskawkowe zapachy.

Egzotyczne zapachy lata

Wielu z nas na cel podroży obiera odległe egzotyczne kraje. Jeśli chcemy się przez chwilę poczuć jak podczas spaceru brzegiem morza przy powiewie morskiej bryzy, zapalmy takie świece zapachowe, które będą nam się z tym kojarzyć. My proponujemy na pewno świece zapachowe Owoce Tropikalne. Mango, jabłko, truskawka czy palisander to zapachy lata, które zatrzymają je przy nas na dłużej.

Jaki jeszcze może być zapach lata kojarzący się z egzotyką? W linii zapachowej Wspomnienie lata możemy znaleźć też np. świecę Ambient Tropical Island, pachnącą bryzą morską wodorostami, mchem drzewnym czy zieloną herbatą. Inny pomysł to podgrzewacze zapachowe Tropikalna Wyspa. Zapalając je poczujemy woń m.in. jabłka, kiwi, brzoskwini, karmelu czy bursztynu.

To tyko kilka naszych pomysłów i inspiracji. Te i inne świece zapachowe, podgrzewacze czy dyfuzory znajdziesz w linii zapachowej Wspomnienie Lata.

Odpowiedź