Drewniane mapy świata na ścianę

[REKLAMA]

W aranżacji wnętrz, przy okazji generalnych remontów czy projektowania wymarzonej przestrzeni domowej od podstaw bardzo istotną rolę odgrywają pozornie niezauważalne detale. W końcu to, co zawiśnie na ścianach salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego będzie towarzyszyło domownikom na co dzień, tworząc wyjątkowy klimat domowego ogniska. Podobnie przy okazji urządzania przestrzeni biurowej, to właśnie właściwa atmosfera, której sprzyja rozsądna i funkcjonalna organizacja pomieszczeń, pozwala pracownikom poczuć się w miejscu pracy komfortowo. A zatem – jakie dekoracje ścienne wybrać, aby nadać pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Od lat w tej dziedzinie królują plakaty czy reprodukcje wielkich dzieł malarskich. Zarazem świetnym pomysłem wyjątkową dekorację ścienną do domu czy firmy pozostają drewniane mapy świata, państw czy miast. Idealnie wpiszą się w każdy rodzaj wnętrza, domowego, gabinetu czy sali konferencyjnej w naszej firmie. Wysokiej jakości drewniane mapy na ścianę, wykonane z dbałością o każdy detal z najlepszych i trwałych surowców, znajdą Państwo w ofercie sklepu internetowego marki Boscohome.

  • Dekoracje na ścianę nadające pomieszczeniom wyjątkowego charakteru
  • Drewniana mapa świata na ścianę – idealna do domu i biura
  • Rodzaje drewnianych map ściennych w sklepie internetowym Boscohome
  • Drewniana mapa na ścianę 3D – łatwy montaż i świetna zabawa
  • Szeroka oferta drewnianych dekoracji ściennych na Boscohome.pl

Dekoracje na ścianę nadające pomieszczeniom wyjątkowego charakteru

O klimacie danego pomieszczenia często decyduje nie kolor ścian, a to, co na nich zawiśnie. Koncepcję zagospodarowania ścian powinniśmy dostosować do charakteru i przeznaczenia pomieszczenia. W pokoju gościnnym czy salonie z pewnością świetnie sprawdzą się plakaty filmowe czy reprodukcje klasycznych dzieł światowego malarstwa. Ciepło domowego ogniska pozwolą nam rozpalić rodzinne fotografie, które dzięki specjalnie do tego przeznaczonym ramką czy antyramom możemy łączyć w interesując kolaże – choćby przywołujące wspomnienia minionych wakacji. Zarazem do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, urządzonego w tradycyjnej tonacji, jak i bardziej modernistycznego, minimalistycznego, przesyconego nowoczesnymi rozwiązaniami, idealnie sprawdzą się drewniane dekoracje ścienne, w tym drewniane mapy świata.

Drewniana mapa świata na ścianę – idealna do domu i biura

Wśród wnętrzarskich trendów w zakresie zdobienia ścian różnego typu dodatkami i dekoracjami niezmiennie królują niekonwencjonalne dekoracje, które wpisują się zarówno w tradycyjną i stonowaną przestrzeń, jak i świetnie współgrają w projektach o bardziej industrialnym i nowoczesnym rysie. Do takich ściennych dekoracji z pewnością należą drewniane mapy świata, miast i państw. Wszystkie mapy drewniane na ścianę dostępne w sklepie Boscohome zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a każdy detal wycięty przy pomocy nowoczesnej techniki laserowej. Dbamy o wybór usłojenia drewna wykorzystywanego do naszych map, aby zachowywały wyjątkowy wygląd oraz trwałość na długie lata. Mapy ścienne z drewna od Boscohome dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, rozmiarach, a także różnorodnej grubości, dzięki czemu nie będą Państwo mieli problemy z dopasowaniem konkretnego modelu do charakteru pomieszczenia. Drewniana mapa świata na ścianę to idealne rozwiązanie do domu i biura, które nada przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

Rodzaje drewnianych map ściennych w sklepie internetowym Boscohome

Odwiedzając sklep internetowy www.boscohome.pl, mogą zapoznać się Państwo z niezwykle bogatą ofertą różnego rodzaju map drewnianych na ścianę. Oferujemy klasyczne mapy z drewna, drewniane mapy świata 3D, mapy Europy, całe zestawy do samodzielnego montażu, ale również szereg dodatków, którymi możemy urozmaicić mapę, która już cieszy oko domowników i gości naszych czterech kątów. To m.in. drewniane znaczniki samolotów, statków czy słynnych budowli z całego globu, róże wiatrów, a także dodatkowa mapka Antarktydy. Przed wyborem wymarzonej mapy drewnianej mogą Państwo również zamówić próbnik kolorów, który ułatwi podjęcie decyzji.

Drewniana mapa na ścianę 3D – łatwy montaż i świetna zabawa

Drewniane mapy świata 3D to świetny pomysł na dekorację do pokoju dziecięcego, gdzie oprócz funkcji dekoracyjnej mapa spełni także rolę pomocy naukowej dla naszej pociechy. Montaż map jest bardzo prosty, a wykonywany w rodzinnym gronie może okazać się także świetną zabawą edukacyjną. Do mocowania elementów wystarczy nam tradycyjny klej montażowy. Szablon dostępny w zestawie z mapą pomoże wyznaczyć odpowiednią odległość pomiędzy elementami kontynentalnymi mapy a precyzyjnie odwzorowanymi wyspami.

Szeroka oferta drewnianych dekoracji ściennych na Boscohome.pl

Boscohome to marka specjalizująca się w wysokiej jakości, zjawiskowych i trwałych dekoracjach na ścianę z drewna. Poza mapami świata w bogatej ofercie sklepu internetowego firmy znalazły się również drewniane obrazy państw i miast, panoramy górskie oraz obrazy nowoczesne. To jednak mapy z drewna królują na ścianach domowych salonów, biur i pokojów dziecięcych w ostatnim sezonie.

Materiał zewnętrzny

Odpowiedź