Dobieramy szklaną ławę – czy nadają się wyłącznie do małych mieszkań?

[REKLAMA]

Ławy szklane obecnie są najczęściej kojarzone z nowoczesnym designem oraz pasujące do małych pomieszczeń, gdyż ze względu na swoje wykonanie, optycznie poszerzają przestrzeń. Jednakże szklana ława z powodzeniem może pasować do różnorodnych stylów. Czy warto, więc ją zakupić?

Szklana ława do klasycznego wystroju

Meble te zazwyczaj wykorzystuje się tworząc nowoczesny lub minimalistyczny design. Jednak obecnie ze względu na szeroki wybór, z powodzeniem znajdziemy ławę pasującą do bardziej konserwatywnych pomieszczeń. Jeśli zdecydujemy się na szklaną ławę, w której nogi zostaną dobrane w kolorze odpowiedniego drewna, z pewnością świetnie będą się komponować wraz z tradycyjnym wystrojem.

Ławy szklane do nowoczesnych pomieszczeń – inspiracje

Oczywiście szklane ławy w dalszym ciągu świetnie komponują się z nowoczesnym wystrojem. Interesująco będzie wyglądać w salonie z białym i prostym zestawem mebli tapicerowanych, oraz z komodami i szafkami RTV cechującymi się wysokim połyskiem. Uzyskamy w efekcie nowoczesny i sterylny styl w naszym salonie.

W przypadku, gdy projektujemy nasz gabinet ważny nie tylko jest dobór wygodnego fotela oraz obszernego biurka. Jeśli z boku postawimy szklaną ławę wraz sofą pasującego do wystroju, z pewnością uzyskamy atmosferę profesjonalizmu rozmawiając z klientem / kontrahentem przy takim zestawie mebli.

Ławy wykonane ze szkła ponadto wykazują się ogromną popularnością w różnych poczekalniach: kosmetycznych, stomatologicznych, czy do salonów fryzjerskich. Dzięki przeźroczystej powierzchni, mamy możliwość postawienia pod spodem interesujacych magazynów dla klientów, którzy łatwo je zlokalizują, tym samym uprzyjemnimy pobyt osobom odwiedzającym nasz lokal.

Czyszczenie szklanych ław

Zaletą tego typu mebli jest również przyjemne utrzymywanie czystości. Idealnym zestawem okaże się płyn do mycia szyb oraz ręcznik papierowy / ściereczka z mikrofibry. Na szkle przede wszystkim łatwo jest zlokalizować powierzchnię, której jeszcze nie wyczyściliśmy. Nie istnieje tak duże ryzyko, że zostawimy zanieczyszczony obszar, jak często zdarza się to w przypadku ław o drewnianej powierzchni. Poza tym, same szkło oraz meble wykonane z tego materiału tworzą atmosferę sterylności.

Gdzie dokonać zakupu?

Polecanym miejscem na zakup szklanej ławy okazuje się sklep WIKI MEBLE, ze względu na szeroki asortyment, w którym każdy znajdzie idealny dla siebie mebel. Celem zapoznania dokładnej oferty omawianych mebli warto odwiedzić odnośnik: www.wikimeble.pl/LAWY_SZKLANE. Ciekawą propozycją okaże się ława – MIURA o uniwersalnym stylu. Jeśli pragniemy maksimum nowoczesności godnym polecenia okaże się mebel OLIMPIA. Interesującym rozwiązaniem okaże się LATOYA – jest to ława wraz z pasującymi pufami, które łatwo możemy wsunąć pod mebel, kiedy nie ma potrzeby korzystania z dodatkowych siedzisk.

2 komentarze - Add Comment

Odpowiedź