Ołówki budowlane z logo jaki idealny gadżet reklamowy

[REKLAMA]

Każdy, kto prowadzi swoją firmę, doskonale wie, jak ważnym elementem jej promocji są gadżety reklamowe. Ich wybór na rynku jest olbrzymi, ale nie każdy gadżet jest odpowiednim wyborem dla każdej firmy. Jak to wygląda w przypadku firm budowlanych i powiązanych z nimi? Jednym z najprostszych, najbardziej funkcjonalnych i bardzo pożądanych gadżetów jest… ołówek stolarski.

Jak zbudowany jest ołówek budowlany z nadrukiem?

Chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, jak wyglądają ołówki stolarskie. Podłużne, o przekroju owalnym i grubym, odpornym na łamanie graficie. To właśnie ich solidna konstrukcja sprawia, że świetnie sprawdzają się podczas większości prac. Nie tylko tam, gdzie konieczna jest mocna, gruba i dobrze widoczna kreska, ale i tam, gdzie klasyczne cienkie ołówki mogłyby po prostu się złamać. Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że ołówki budowlane to podstawowe narzędzie pracy wielu pracowników budowlanych.

Dlaczego warto zamówić ołówek stolarski z logo?

Chcąc skutecznie budować popularność i rozpoznawalność swojej firmy, należy podejmować odpowiednie działania reklamowe, ukierunkowane na różne grupy docelowe. Ołówki stolarskie z nadrukiem to wszechstronne gadżety, które każdego ucieszą, odnajdą się w codziennym użytkowaniu i będą długo reklamować Waszą firmę. Aby to było możliwe, producent ołówków budowlanych podjął szereg różnych działań, przedłużających żywotność swoim ołówkom.

  • Ołówki wykonane z wytrzymałego drewna — dzięki czemu są bardzo odporne na złamania, a jednocześnie łatwe w ostrzeniu;
  • Trwałe, odporne na ścieranie nadruki — logo naniesione metodą sitodruku, tampondruku lub wypału sprawia, że jest odporne na ścieranie i długo zachowuje widoczność;
  • Bogata gama kolorystyczna — ołówki budowlane producent oferuje w szerokiej gamie kolorów, a od pewnego progu zamówień możliwe jest ich lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL;
  • Atrakcyjna cena za reklamowy ołówek stolarski — niezależnie czy interesuje cię cena netto, czy brutto, zawsze możesz liczyć na korzystne rabaty.

Jak zamówić ołówki budowlane z nadrukiem?

Jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na nasze ołówki? Wejdź na stronę https://calowkiznadrukiem.pl/olowki-budowlane/ lub napidsz do nas maila i dołącz do niego wzór nadruku. Może to być logo twojej firmy, hasło reklamowe lub wytyczne, na podstawie których to my przygotujemy bezpłatny projekt. Otrzymasz go do akceptacji wraz z wyceną całego zamówienia oraz określonym terminem realizacji. Ile trwa czas realizacji zamówienia na ołówki z logo? Wszystko zależy od tego, jaka jest ich dostępność w wybranym kolorze, a także jak długa kolejka jest na naszym dziale produkcji. Zwykle jest to od 3 do 10 dni roboczych.

Odpowiedź