Butle gazowe do wózków widłowych od Amerigas – dlaczego warto?

[REKLAMA]

Wózki widłowe to maszyny powszechnie stosowane w branży transportowej, produkcyjnej i dystrybucyjnej.

Wózki stosuje się między innymi do transportu wewnętrznego w magazynach, sortowniach, halach produkcyjnych, centrach logistycznych oraz sklepach wielkopowierzchniowych. Wózki widłowe w wielu przedsiębiorstwach są niezbędne do tego, aby przewieźć ładunek o dużej masie na niewielką odległość, np. na terenie hali magazynowej.

Coraz częściej jako paliwo do wózków widłowych stosuje się płynne LPG, ponieważ takie rozwiązanie przewyższa zalety oleju napędowego oraz elektryczności. Wykorzystując butle gazowe do wózków widłowych można wyeliminować takie problemy, jak ograniczona żywotność akumulatora, czy długie ładowanie maszyny. Silniki zasilane gazem mogą pracować nieprzerwanie, aż do wyczerpania paliwa w butli.

Dlaczego warto stawiać na butle gazowe do wózków widłowych od Amerigas?

Firma Amerigas to renomowany dostawca różnego rodzaju butli gazowych o szerokim zastosowaniu. Butle gazowe od Amerigas świetnie sprawdzają się jako paliwo do wózków widłowych, zapewniając szereg korzyści, takich jak:

  • ochrona silnika: butle gazowe AmeriGas Moto Light zostały wykonane ze specjalnej stali, która nie gromadzi osadu. Taka konstrukcja pozwala na ochronę silnika wózka i jego bezawaryjną pracę;
  • maksimum wydajności: w butlach gazowych od AmeriGas znajduje się specjalny syfon, który pozwala na pełne wykorzystanie gazu z butli, zapewniając nieprzerwaną pracę wózków widłowych;
  • pełen komfort użytkowania: marka AmeriGas zapewnia szeroki wybór butli gazowych idealnych do wózków widłowych. Można wybrać rodzaj butli, który najlepiej sprawdzi się do indywidualnych oczekiwań.

Butle gazowe do wózków widłowych to rozwiązanie, które coraz częściej wybierane jest przez firmy produkcyjne i transportowe. Przedsiębiorcy, którym zależy na połączeniu ekonomicznego paliwa z funkcjonalnością urządzeń, chętnie stawiają na płynny gaz, który zapewnia wydajną i ekologiczną pracę.

Odpowiedź