Oszczędzaj czas i pieniądze bezpośrednio z portalenieruchomosci.pl

[REKLAMA]

Na polskim rynku nieruchomości działa sporo lokalnych i ogólnopolskich portali ogłoszeniowych. Oferują one swoim klientom możliwość przeglądania oraz publikacji ofert domów, mieszkań, lokali użytkowych, obiektów oraz działek budowlanych i rolnych. Osoby z branży twierdzą, że tego typu serwisów, może być nawet ponad 500.

To pokazuje jak bogaty w możliwości jest ten rynek. Rozproszone w sieci serwisy wymagają wiele czasu na poszukiwanie potencjalnych klientów. Również specyfika poszczególnych mediów jest różnorodna. Skuteczność połączenia interesów sprzedającego i ewentualnego nabywcy na mieszkanie, czy działkę zależy od bardzo wielu czynników.

Najbardziej praktyczne w działaniu są portale dedykowane klientom poszukującym ofert nieruchomości. Znane marki stawiają na profesjonalizm i skuteczną reklamę. Takie podejście daje sporą wygodę, ale nie gwarantuje dotarcia do całego, rozproszonego rynku. Aby zwiększyć efektywność, należałoby dodać ogłoszenie o sprzedaży lub najmie przynajmniej do kilkunastu serwisów branżowych. To wymaga jednak dużo pracy, czasu, no i zdecydowanie sporo będzie nas kosztowało.

To zdecydowanie dobry kierunek działania!

Rozwiązaniem, w dotarciu do jak największej liczby klientów, jest zamieszczenie naszego ogłoszenia w multiserwisie – portalenieruchomosci.pl

Jest to narzędzie, za pomocą którego, dodając jedno ogłoszenie, możemy je zamieścić równocześnie w 153 portalach branży nieruchomości. Nasza oferta ukaże się w portalach polskich – regionalnych i ogólnopolskich oraz portalach zagranicznych – europejskich. Portal daje możliwość dotarcia do ponad 15 mln osób poszukujących każdego dnia swojej wymarzonej nieruchomości. Dom jest w zasięgu każdego klienta poszukującego swojego M.

Dodaj ogłoszenie w 10 minut i oszczędzaj

Proces dodawania ogłoszenia jest prosty, zajmuje około 10 minut. Aby dodanie oferty poszło sprawnie, warto wcześniej przygotować dziesięć dobrych zdjęć lokalu oraz treść ogłoszenia. Sam system przeprowadzi nas przez cały proces i podpowie co i gdzie mamy umieścić. Na koniec wybieramy jeden z czterech pakietów portali i opłacamy go za pomocą bezpiecznych płatności – przelewy24. Samej płatności możemy dokonać szybkim e-przelewem, blikiem lub kartą. Ogłoszenie publikuje się automatycznie, zaraz po zakończeniu płatności, a na maila otrzymujemy potwierdzenie dokonania transakcji.

Portalenieruchomosci.pl, to nowoczesny system oparty na nowoczesnej technologii i partnerstwie podmiotów publikujących ogłoszenia w wielu mediach. System wspierany jest przez profesjonalne kampanie reklamowe kojarzące sprzedających z potencjalnymi klientami. Portal doskonale wpisuje się w uzupełnienie i połączenie systemów rynku ogłoszeń elektronicznych jako skuteczne narzędzie pomagające w sprzedaż. Już dziś, stanowi popularny sposób poszukiwania klienta na dom, mieszkanie lub działkę.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją – jak to działa na portalenieruchomosci.pl.

Odpowiedź