Spanie na sofie? To już nie kara! – Poznaj nowoczesne modele sof do spania marki Gala Collezione.

[REKLAMA]

“Śpisz na sofie” to chyba jedna z fraz, którą możemy usłyszeć najczęściej podczas kłótni małżonków. No bo po pierwsze, “za karę” nasz partner będzie tam spał sam, a po drugie, sofa kojarzy się raczej z meblem do siedzenia i wypoczynku, aniżeli do spania. Spanie na sofie utożsamiane jest z niewygodą, twardym podłożem, małą ilością miejsca, etc. Czy słusznie? Otóż niekoniecznie!

Najwygodniejsze sofy do spania codziennego

Marka Gala Collezione słynie z najwyższej jakości eleganckich mebli wypoczynkowych do salonu. Postanawiając jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich klientów, stworzyła również kilka modeli sof, które mogą być przeznaczone do spania codziennego. Biorąc pod uwagę najważniejsze parametry wygodnego łóżka – czyli odpowiednia wielkość, wyspecjalizowany rodzaj stelaża, grubość, miękkość, a także rodzaj materaca, marce Gala Collezione udało się stworzyć eleganckie sofy z funkcją spania.

W jednym z artykułów na swoim blogu, producent opisuje jakie są niezbędne cechy, jakie powinna mieć dobrej jakości sofa z funkcją spania – https://www.galameble.com/blog/jak-wybrac-sofe-z-funkcja-spania/. W artykule dowiecie się z pierwszej ręki, co należy sprawdzić bardzo dokładnie, zanim zdecydujemy się na wybór konkretnego modelu.

Jeśli zaś chodzi o sofy z funkcją spania, które oferuje nam marka Gala Collezione – koniecznie powinniście poznać modele Olbia i Sora. Staranność wykonania i jakość obić sprawiają, że prezentują się one zjawiskowo w każdej odsłonie. Nowoczesne systemy tworzące wysokiej jakości funkcję spania typu stelaż włoski, jak i duża powierzchnia, a także pełnowymiarowy materac do spania, zapewniają nam wyjątkowy komfort podczas nocnego wypoczynku.

Sofy z funkcją spania okazjonalnego

Sofy z funkcją spania okazjonalnego, to te, które spotykamy w sieciach meblowych najczęściej. Sam fakt wyposażenia mebla wypoczynkowego w wysuwaną część do spania i komorę na pościel, nie czyni z niego jeszcze mebla przeznaczonego do spania codziennego! Można oczywiście korzystać z niego okazjonalnie, jednak na dłuższą metę skutki zdrowotne – szczególnie dla naszego kręgosłupa mogą być fatalne. Nie wspominając już o wygodzie i jakości snu. Dlatego decydując się na sofę do spania okazjonalnego warto wybierać sprawdzone marki, takie jak Gala Collezione. Producent ten dokłada wszelkich starań, by odpowiednio dobierając konstrukcję i wypełnienie siedzisk oraz oparć, zminimalizować dyskomfort odczuwany podczas nocnego wypoczynku na sofie.

Kupując nową sofę z myślą o wykorzystaniu jej do spania na co dzień, warto zainwestować w solidny mebel, który de facto przeznaczony jest do spania codziennego. W grę wchodzi szybsze zużywanie się mebla, przecieranie materiału, czy awarie mechanizmów, ale przede wszystkim wygoda.

Odpowiedź