Baterie łazienkowe, deszczownie i natryski – niezbędne wyposażenie nowoczesnej łazienki

[REKLAMA]

Łazienka to szczególne pomieszczenie w każdym domu. Bardzo często staje się oazą relaksu, miejscem, w którym regenerujemy się po całym dniu pracy, wysiłku i wyrzeczeń. Jeśli chcemy, by łazienka była dla nas wyjątkowym miejscem, powinna zostać urządzona ze smakiem w nowoczesny sposób. Na to wpływ ma nie tylko ogólny wystrój, ale również detale w postaci baterii natryskowych, deszczowni i innych dodatków.

  1. Zestawy natryskowe na każdą kieszeń
  2. Stylowe deszczownie dla przyjemniejszej kąpieli
  3. Baterie łazienkowe – wybór, który onieśmiela

Zestawy natryskowe na każdą kieszeń

Zestawy natryskowe są niezwykle ważne. Sprawdzają się świetnie pod prysznicem, kiedy chcemy skutecznie się odświeżyć. Zestawy natryskowe na drążku są elementem niezbędnym w każdej łazience, można ich również używać w przypadku wanny. Od funkcjonalności tego akcesorium zależy czerpana przez nas przyjemność z kąpieli. Zestaw natryskowy wpływa na komfort naszych codziennych kąpieli. Z tego względu na rynku znajdują się przeróżne zestawy, które odbiegają od siebie sposobem montażu oraz innymi cechami. Natryskowe zestawy mogą posiadać specjalne przyssawki, które pozwalają uniknąć nieestetycznych dziur wyżłobionych w ścianie. Niektóre zestawy wyposażone są w specjalne systemy, które zapobiegają osadzaniu się kamienia.

Stylowe deszczownie dla przyjemniejszej kąpieli

Kiedy chcemy uzyskać znacznie szerszy wachlarz możliwości, warto sięgnąć po taki element wyposażenia łazienkowego, jakim jest deszczownia. Jest to bardzo majestatyczny komponent, którego niewątpliwą zaletą jest estetyka produktu. Stanowi nie tylko fantastyczną ozdobę strefy prysznicowej, ale także gwarantuje fenomenalne uczucie podczas mycia się. Deszczownie mogą być okrągłe, kwadratowe czy prostokątne. Rynek oferuje elementy klasyczne, w kolorze chromu, jednak można szukać do swojej łazienki deszczowni bardziej ekstrawaganckich, które zapierają dech w piersiach.

Baterie łazienkowe – wybór, który onieśmiela

Baterie łazienkowe, prócz tego, że są niezbędne podczas puszczania wody, stanowią piękny, rzucający się w oczy dodatek. Współcześnie możemy skusić się na baterie łazienkowe podtynkowe, termostatyczne, w których sięgnięto do całkowicie nowatorskich rozwiązań, baterie wannowe czy też baterie klasyczne. Mimo pędzącej do przodu techniki, w sklepach wciąż można zakupić tradycyjne baterie, lekko zaoblone, które doskonale leżą w dłoni. Jeśli jednak jesteśmy wyznawcami minimalizmu, z łatwością możemy wybierać pomiędzy nowoczesnymi, geometrycznymi bateriami łazienkowymi.

Źródło zdjęcia: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Odpowiedź