Świece zapachowe na ślub

[REKLAMA]

Ślub to dla wielu osób jeden z najważniejszych dni w życiu. Wyjątkowa okazja, ale też jej odpowiednia oprawa w tym wyjątkowym dniu sprawiają, że dzień ślubu staje się pięknym i niezapomnianym.

Przygotowując pokój Panny Młodej pod sesję ślubną czy ustalając wystrój sali weselnej zwracamy uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Najczęstsze elementy ślubnego wystroju to kwiaty, akcesoria weselne czy w przypadku sali weselnej – odpowiednia zastawa.

Świeca zapachowa – element ślubnego wystroju

Ciekawym dodatkiem w dniu wesela będą także świece zapachowe. Możemy postawić na indywidualnie dobrany zapach, stworzony specjalnie dla nas przez jednego z lokalnych producentów świec zapachowych. Nie każdy jednak będzie decydować się na taki krok, szczególnie z uwagi na dużą liczbę weselnych wydatków.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wybrać gotowe świece zapachowe – a w tej roli świetnie sprawdzi się linia Yankee Candle Wedding Day.

Świece Yankee Candle na ślub

Świece Yankee Candle zna każdy, kto interesuje się aromaterapią. Główny produkt marki to świece zapachowe zamknięte w charakterystycznych, szklanych słojach, które prezentują się przepięknie i równie dobrze pachną. Yankee Candle ma w swojej ofercie nawet zapach inspirowany dniem ślubu – czyli właśnie Wedding Day.

Te świece możesz wykorzystać na sali weselnej (po ustaleniu z jej właścicielem) lub we własnym domu, podczas przygotowań. Szklana świeca Wedding Day będzie prezentować się pięknie w towarzystwie obrączek, kwiatów, czy butów ślubnych, a doświadczony fotograf stworzy z jej udziałem przepiękne zdjęcia, które przez lata będą Ci przypominać o tym wyjątkowym dniu.

O zapachu Yankee Candle Wedding Day

Jak pachnie dzień ślubu? Dla każdej osoby będzie to inny zapach, ale propozycja Yankee Candle jest wyjątkowo trafna. W serii produktów zapachowych Wedding Day wyczujesz kwiaty i cytrusy, akację i ylang-ylang, a także słodkie piżmo drzewa sandałowca i ziarna Tonka. Całość tworzy niezwykle kobiecy, elegancki zapach który jest bardzo uniwersalny i z powodzeniem sprawdzi się przez cały rok. Wykorzystasz go zarówno podczas wiosennego ślubu, wesela w środku upalnego lata, jak i jesiennych i zimowych imprez ślubnych.

https://ladniepachnie.pl/

Odpowiedź