Rewolucja na Twoim stole! Zamów talerze porcelanowe!

[REKLAMA]

Dość już wciąż tych samych naczyń na stole! Nie męczy Cię, że podczas śniadania, obiadu i kolacji widzisz każdego dnia jedną zastawę? Nadszedł czas na zmiany! Aby właściwie i z rozmysłem przeprowadzić aranżacyjną rewolucję, trzeba skrupulatnie przeanalizować dostępną ofertę. Serwis obiadowy można kupić dziś zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Te drugie mają często znacznie bogatszą ofertę, dlatego dziś analizujemy, co znajduje się w zasobach magazynu e-sklepu PorcelanaOnline.pl!

Talerze porcelanowe najwyższej klasy wykonania

Jeśli już podjąłeś lub podjęłaś decyzję o zmianie zastawy stołowej, chcemy na samym początku pogratulować! Taką metamorfozę w szafkach należy robić co kilka lat. Naczynia szybko się zużywają i przestają być tak atrakcyjne, jak kiedyś. Ponadto z czasem zaczynają po prostu nudzić. Warto zatem zaopatrzyć się w nowy komplet lub całkowicie wymienić zastawę stołową na nowy serwis obiadowy. Jedna mądra decyzja już za Tobą! Pora na kolejne.

W tym momencie trzeba zastanowić się, jakie mają być nowe talerze porcelanowe (sprawdź na: https://porcelanaonline.pl/38-talerze). Rekomendujemy ten rodzaj materiału, ponieważ jest trwały, sprawdzony przez dekady i świetnie prezentuje się na stole. Elegancki serwis obiadowy z porcelany gości na najważniejszych przyjęciach i stanowi ozdobę wyposażenia jadalni. Niemniej obecnie możesz przebierać pomiędzy bardzo zróżnicowanymi kolekcjami.

Część z nich nawiązuje wprost do dawnych fasonów. To opcja dla zwolenników tradycji i klasycznego wzornictwa. Wówczas w kręgu Twojego zainteresowania powinny się znaleźć kolekcje z wyszukaną ornamentyką i zawierające np. kwiatowe motywy. Zupełnie inne są talerze porcelanowe, których projekty realizują nowoczesne standardy projektowania. Mowa tu o kolekcjach, gdzie designerzy sięgają po niebanalne formy geometryczne i nie boją się stosować np. asymetrycznych kształtów lub chropowatych faktur na części powierzchni porcelany.

Klasyczne i nowoczesne talerze porcelanowe

Skoro już wiesz, jaki jest najbardziej ogólny podział tego rodzaju asortymentu, pora zweryfikować te informacje w praktyce. Sklep internetowy PorcelanaOnline.pl stawia na sprawdzone marki, uznawane na całym świecie jako godne polecenia. Jest nią m.in. Villeroy & Boch. Projektanci dbają o to, aby dostarczać zróżnicowane kolekcje. Bardzo nowoczesny sznyt ma chociażby seria Villeroy & Boch Manufacture Rock. Świetnie sprawdza się w jadalni, gdzie dominuje ciemna kolorystyka. Taki serwis obiadowy to idealna propozycja dla osób, które nie boją się stawiać na odważne i drapieżne wzornictwo.

Dużo bardziej subtelna pod względem estetycznym jest kolekcja klasycznej porcelany Villeroy & Boch Mariefluer Gris. Pokrycie powierzchni kwiatowym wzorem nadaje naczyniom wiosenno-letniej lekkości. Talerze porcelanowe z tej kolekcji idealnie sprawdzają się jako zastawa stawiana na stole podczas przygotowań do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Równie dobrze można jej używać na co dzień lub podczas wyjątkowych, rodzinnych uroczystości. Podobnie zresztą jak innych serwisów z motywem kwiatowym, ponieważ ich wygląd pasuje do różnych okazji.

Zmień wystrój jadalni i postaw na eleganckie talerze porcelanowe, które możesz wybrać w dobrze zaopatrzonym sklepie internetowym!

Artykuł sponsorowany

Odpowiedź