Drewniane lustro indyjskie ozdobą kobiecej toaletki

[REKLAMA]

Każda z pań wie jak ważne jest odpowiednie miejsce do robienia makijażu. Najwygodniej umalować można się przy toaletce. Jeśli dodatkowo posiada stylowe, indyjskie lustro, to wykonywanie makijażu staje się prawdziwą przyjemnością!

Dlaczego warto mieć toaletkę

Nie od dziś wiadomo, że dobrze wykonany makijaż wpływa na poprawę samopoczucia kobiety, dodaje jej energii i pewności siebie. Aby był on perfekcyjny potrzebne są nie tylko odpowiednie umiejętności, ale też jak najlepsze warunki.

Większość pań swój makijaż wykonuje w łazience i tam też przechowuje wszystkie kosmetyki. Jednak mało kto wie, że z tego powodu skraca się ich przydatność. Wszystko za sprawą gromadzącej się pary, która sprawia, że perfumy szybciej wyparowują, a kosmetyki o kremowej konsystencji tracą swoje właściwości. Z tego powodu warto przeznaczyć część pokoju na swego rodzaju „stację do makijażu”. W tym celu najlepiej stworzyć sobie choćby niewielką toaletkę.

Postaw na lustro

W toaletce powinno znaleźć się kilka elementów, które sprawią, że codzienne wykonywanie makijażu stanie się komfortowe, a jego efekty będą perfekcyjne. Poza miejscem na przechowywanie kosmetyków (szufladek, pojemników i szafek), ważne są także wygodne krzesło, blat o odpowiedniej wysokości, a przede wszystkim duże lustro.

-Toaletki, poza funkcjami użytkowymi, pełnią także funkcję dekoracyjną, jako element wystroju sypialni lub garderoby. Ich najważniejszym elementem jest zdecydowanie lustro, które powinno być nie tylko funkcjonalne, ale również ozdobne. Świetnym przykładem lustra idealnie pasującego do toaletki jest na pewno lustro w stylu indyjskim – proponuje nasz rozmówca reprezentujący sklep internetowy Ramadan, w którego ofercie znaleźć można piękne i oryginalne meble kolonialne.

Poza walorami estetycznymi, lustra indyjskie (jak wszystkie meble kolonialne) wyróżniają się niesamowitą solidnością. Ponadto, łączą w sobie klasyczną prostotę z egzotyką, przez co nadają wnętrzu, w którym się znajdują ciekawego charakteru. Mogą stanowić doskonałe uzupełnienie wnętrz w stylu klasycznym lub kontrastowo dopasować się do wnętrz o bardziej współczesnym charakterze.

Podsumowując, przy tworzeniu własnej toaletki warto przede wszystkim postawić na piękne i funkcjonalne lustro, takie jak lustro indyjskie. Z jego pomocą każdego dnia stworzycie przepiękny makijaż.

One Response - Add Comment

Odpowiedź