Winda domowa – synonim luksusu czy dobra inwestycja w przyszłość?

[REKLAMA]

Własna, estetyczna i starannie zaprojektowana winda zwiększa standard domu oraz komfort całej rodziny. Czy jednak stanowi tylko symbol luksusu i zamiłowania do najnowszych rozwiązań technologicznych? Przekonaj się sam, czytając poniższy artykuł!

Dlaczego warto zamówić cichą windę do domu?

Winda domowa DUO firmy Stiltz ułatwi życie każdemu, kto często przenosi pomiędzy piętrami walizki, sprzęt sportowy i inne ciężkie przedmioty. Będzie też niezastąpiona, gdy jeden z domowników doświadczy kontuzji lub zacznie mieć trudności z pokonywaniem schodów z racji wieku.

Podnośnik Stiltz to także świetne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Winda o udźwigu wynoszącym 170 kg może za jednym razem przetransportować osobę dorosłą i dzieci razem z rowerkami oraz innymi przedmiotami. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo całej rodzinie i pozwala zaoszczędzić czas potrzebny do wyjścia z domu z kilkoma maluchami.

Stiltz – więcej niż winda na poddasze

Szerokie możliwości montażu sprawiają, że winda DUO nie musi być jedynie alternatywą dla schodów prowadzących na piętro. Możesz z niej korzystać np. w swojej sypialni, aby wygodnie przemieścić się bezpośrednio do jadalni, oranżerii czy toalety na parterze. Dzięki cichej windzie do domu możesz też stworzyć komfortowe połączenie pomiędzy salonem a biblioteczką na antresoli. Nowoczesny podnośnik Stiltz może więc służyć całej rodzinie lub jednemu domownikowi – np. starszej osobie, która ma trudności z pokonywaniem schodów.

Winda TRIO – komfortowe rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych

Oprócz dwuosobowej windy DUO istnieje także model TRIO przeznaczony do przewozu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim razem z opiekunem. Ta luksusowa winda ma jednak także inne zastosowania. Urządzenie Stiltz TRIO, którego udźwig sięga 250 kg, może jednocześnie przewozić 3 dorosłe osoby. Stanowi więc skuteczny sposób likwidacji barier architektonicznych w domu, w którym mieszkają schorowani seniorzy lub osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Windy TRIO montujemy także w budynkach zamieszkiwanych przez młode i zdrowe osoby, które cenią sobie innowacyjne oraz komfortowe rozwiązania.

Winda domowa – Twoja inwestycja w przyszłość

Czy jednak inwestycja we własny komfort może być jednocześnie dobrą inwestycją w przyszłość? W przypadku wind na poddasze Stiltz tak. Nowoczesny podnośnik może być formą zabezpieczenia na starość i sposobem na zachowanie niezależności nawet wtedy, gdy poruszanie się zacznie sprawiać Ci ból. Korzystając z niego teraz, zyskujesz więc komfort i spokój ducha, ponieważ nie musisz się martwić, jak poradzisz sobie w przyszłości.

Założenie eleganckiego urządzenia Stiltz DUO lub TRIO ma także dodatkową zaletę. Montaż ekskluzywnej windy zwiększy wartość Twojej nieruchomości, która zyska podwyższony standard. W przypadku sprzedaży domu taka inwestycja może więc przynieść wymierne korzyści.

Dowiedz się więcej o praktycznych windach na poddasze firmy Stiltz! Odwiedź stronę: www.windy-domowe.pl, na której znajdziesz specyfikację techniczną modeli DUO i TRIO, a także porady oraz zdjęcia z naszych realizacji.

Chciałbyś porozmawiać z ekspertem na temat szczegółów montażu albo sprawdzić, jak zmniejszyć koszty inwestycji, dzięki uzyskaniu dofinansowania dla osób niepełnosprawnych?

Zadzwoń do nas! Czekamy na Twój telefon pod numerami: +48 606 686 002, +48 692 44 94 74 +48 698 132 056. Możesz też wysłać wiadomość na adres: info@windy-domowe.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

Windy Schodowe

www.windy-schodowe.pl

Odpowiedź