Wideodomofon – bezpieczeństwo w mieszkaniu

[REKLAMA]

Wiele osób szuka obecnie skutecznego rozwiązania, które pozwoli na wzmocnienie bezpieczeństwa własnego domu. Właściciele decydują się na alarmy, systemy monitoringu, ale coraz częściej także na wideodomofony. To właśnie one pozwalają na zabezpieczenie przed niechcianym intruzem.

Wideodomofon daje kompleksowe zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi. Dzięki niemu już przy furtce użytkownik będzie widział każdego, kto go odwiedza. Urządzenia wspomagają efektywność monitorowania całego domu. Przez to z roku na rok wzrasta liczba klientów inwestująca w te rozwiązania. Na rynku istnieje kilkadziesiąt zestawów monitoringu i różnych wideodomofonów. Można je znaleźć m.in. w sklepie ivolta.pl. Przy wyborze należy jednak pamiętać o zminimalizowaniu kosztów, jednocześnie zachowując jak najwyższe możliwości i jakość sprzętu.

Dlaczego warto wybrać wideodomofon?

Obecnie istnieje wiele rodzajów wideodomofonów, które są dostosowywane do potrzeb każdego klienta. Wraz z wzrastającym zainteresowaniem użytkowników rozwija się także technologia i powstają co raz to nowsze modele. Oto kilka z nich.

Wideodomofon, zas DC, to urządzenie wyposażone w trwałą obudowę, z menu funkcyjnym ułatwiającym obsługę sprzętu. Ma wbudowany monitor CDV-70AR3 stosowany w systemach analogowych COMMAX. Siedmiocalowy wyświetlacz pozwala na wysoką jakość oraz odpowiednią ostrość obrazu. Ma funkcję otwierania bramy oraz podłączenia dodatkowego monitora. Wideodomofon współpracuje także z kamerami analogowymi mającymi cztery przewody. W urządzeniu wbudowane jest również gniazdo interkomowi, dzięki czemu użytkownik ma możliwość połączenia kilku odbiorników zainstalowanych w konkretnym budynku.

Bramofon 8-lokalowy z kamerą w kolorze może współpracować z ośmioma analogowymi monitorami. Obudowa jest metalowa i podtynkowa. Urządzenie ma pełną regulację ustawienia kąta widzenia. Najczęściej wykorzystuje osłonę OS-4.

Wideodomofon IP Nexo z modułem rozszerzonym NXW405 wykorzystuje zdalne otwieranie furtki, drzwi oraz bramy. Dodatkowo mogą być przekierowywane wywołania na zewnątrz bądź w miejsce, gdzie obecnie wykryto aktywność. Wideodomofon może być sterowany przez internet. Urządzenie jest także wyposażone w tryb nocny. Nexo to zaawansowany system inteligentnego budynku. Oprogramowanie pozwala na zarządzenie częściami elektronicznymi i elektrycznymi, w tym oświetleniem, zabezpieczeniami, ogrzewaniami oraz sterowaniem. Kamera mająca podświetlacz IR jest wyposażona w specjalne przyciski. W zestawie powinien znajdować się także moduł rozszerzeń DIN NXW405.

Odpowiedź