Mobilna garderoba, czyli wieszaki na kółkach

[REKLAMA]

Własna garderoba z dziesiątkami półek i wieszaków, przestronna szafa mieszcząca wszystkie sukienki, a może wieszak na kółkach? W każdym domu można zastosować różne rozwiązania, które ułatwiają utrzymanie porządku i zapewniają przejrzystość w dużej liczbie ubrań i butów. Wieszak na kółkach to pomysł, który przyda się nie tylko w domu, ale także w pracy fotografa, stylisty, krawcowej. To lekki, tani i co niezwykle ważne, mobilny mebel.

Zalety wieszaków na kółkach

Wieszaki na kółkach mogą składać się z jednego lub dwóch prętów regulowanych, czterech kółek i w niektórych modelach z jednej półki na buty lub pudła. Wysokość prętów można tak regulować, aby móc wieszać na nich sukienki albo koszule i marynarki. Dzięki możliwości dostosowania wieszaka na kółkach do indywidualnych potrzeb pozwala on na cieszenie się funkcjonalnością niezależnie od zawartości garderoby. Drążki znoszą wysokie obciążenia, więc przechowywanie wielu ubrań na jednym nie stanowi problemu.

Tradycyjnej zabudowanej szafy nie można zabrać ze sobą. Nie jest lekka i mobilna. Wieszak natomiast ma cztery kółka, które swobodnie się obracają. Jednocześnie wieszaki na kółkach są składane, można je przewozić samochodem, stąd też ich popularność wśród osób, które pracują w zawodach fotografa, krawca czy stylisty i do pracy zabierają ze sobą duże ilości ubrań i akcesoriów. Wieszaki przydać się mogą też w hotelu lub w mieszkaniach tymczasowych, w akademikach i hostelach. Używane są także w biurach, pralniach i suszarniach. Warto mieć egzemplarz na szczególne okoliczności, na przykład odwiedziny gości, ponieważ znakomicie zastąpi haczyki w przedpokoju. Wieszaki na kółkach to także wyposażenie sklepów i przebieralni.

Gdzie kupić wieszaki na kółkach?

Wieszaki na kółkach, regulowane i o stałej wysokości, z dodatkowymi elementami wyposażenia, takimi jak półka lub pojemnik na ubranie dostępne są w sklepie z meblami i akcesoriami do domu https://www.edinos.pl/wieszaki-na-kolkach. Duży wybór wieszaków ruchomych w atrakcyjnych cenach pozwoli każdemu klientowi na znalezienie idealnego wieszaka do domu lub firmy.

3 komentarze - Add Comment

Odpowiedź